Łatwe sposoby na piękne jajka wielkanocne

Łatwe sposoby na piękne jajka wielkanocne

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kolorowy środek na świąteczne przyjęcie, czy po prostu chcesz dodać odrobinę Wielkanocy do swojego domu, istnieje wiele łatwych sposobów na zrobienie pięknego jajka wielkanocnego. Możesz nawet zamienić swoje ugotowane na twardo jajko w faux Easter egg, malując je lub pokrywając dekoracyjną tkaniną.

Możesz również użyć permanentnego markera, aby napisać zabawne wiadomości na swoich jajkach wielkanocnych. Na przykład napisz “Happy Easter” lub “Spring” w jasnych kolorach, aby dodać trochę zabawy i jasnych kolorów do swoich dekoracji świątecznych. Następnie możesz udekorować jajko wielkanocne zabawnymi kwiatami lub brokatem. Alternatywnie, możesz owinąć jajko w teksturowaną tkaninę, aby stworzyć skomplikowany i kolorowy wzór. Możesz także zafarbować jajko barwnikami bezpiecznymi dla żywności.

Innym prostym sposobem na stworzenie pięknej pisanki jest zrobienie marmurkowego barwnika. Aby to zrobić, będziesz potrzebować okrągłego pędzla, gąbki zanurzonej w złotej akrylowej farbie rzemieślniczej i wykałaczki. Będziesz również potrzebować wody. Po uzyskaniu marmurkowego koloru trzeba będzie pozwolić mu wyschnąć przez co najmniej dwadzieścia minut.

Używając farby w sprayu możesz również stworzyć modny efekt ombre na swojej drewnianej lub drewnopodobnej pisance. Jeśli nie masz pistoletu natryskowego, możesz użyć pędzla do nakładania farby na jajko. Inną alternatywą jest użycie lakieru do paznokci. Ta opcja działa najlepiej na całą powierzchnię jajka.

Możesz również zrobić pisankę, która przypomina słodkie kwiatowe krajobrazy Liberty of London, używając stempli. Delikatnie rozwałkuj je wzdłuż konturów jajka. Możesz również użyć kartonu do stworzenia skrzydełek i szyjek dla swoich jajek.

Możesz nawet zrobić własną pisankę w kształcie kwiatu używając arkuszy samoprzylepnych. Można je ułożyć w stado i zrobić z nich piękną dekorację stołu bufetowego. Możesz również użyć markera permanentnego, aby narysować kurczaki na swoich jajkach. Suszarka do włosów pomoże przyspieszyć proces suszenia.

Innym snazzy Easter egg trick jest użycie kawałka papieru kontaktowego do dekoracji jajka. Najlepszą częścią tej metody jest to, że wymaga ona niewielkich umiejętności i jest łatwa do wdrożenia. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać tego zadania, możesz kupić gotowe transfery do jajek. Te transfery zakryją wszelkie niedoskonałości na jajku i mogą być stosowane w różnych wzorach.

Innym sposobem na stworzenie pięknej pisanki jest użycie taśmy washi. Jest to łatwy sposób na stworzenie tęczowego wzoru na skorupce jajka. Możesz kupić cienkie arkusze taśmy washi w lokalnym sklepie z artykułami rzemieślniczymi. Możesz również użyć papieru kontaktowego, aby stworzyć kolorowy wzór na skorupce jajka.

Możesz również pomalować jajka metalicznymi pisakami. Możesz nawet zrobić kropki za pomocą tych pisaków. Najlepsze jest to, że możesz ich używać wielokrotnie, aby stworzyć wiele różnych kolorów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *